Расписание занятий 1 курса (2 семестр) казахского и русского отделения очной формы обучения на 2019-2020 учебный год.

«Бекітемін» «Тұран» колледжінің директоры А.Е. Жанетова
«Утверждаю» Директор колледжа «Туран» А.Е. Жанетова

Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Шыныбеков Б.Ш. 202
09.40-11.10 Шетел тілі
Иностранный язык
Бикташева Г.М. 202
11.20-12.50 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 202
Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 202
13.00-14.30 Биология
Биология
Искиндирова Л.А. 202
Сейсенбі
Вторник
09.40-11.10 Математика
Математика
Омарбекова Р.К. 202
11.20-12.50 Физика
Физика
Муканова У.К. 202
Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У. 202
13.00-14.30 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 202
09.40-11.10 Математика
Математика
Омарбекова Р.К. 202
11.20-12.50  Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 202
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30 Химия
Химия
Искиндирова Л.А. 202
09.40-11.10 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Қаирғалиева А.Н. 202
11.20-12.50 Информатика
Информатика
Беккожаева С.К. 202
13.00-14.30 Биология
Биология
Искиндирова Л.А. 202
 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 202
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Дүниежүзі тарихы
Всемирная история
Шыныбеков Б.Ш. 202
09.40-11.10 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Қаирғалиева А.Н. 202
Қазақ тілі
Казахский язык
Қаирғалиева А.Н.
11.20-12.50 Қоғамтану
Обществознание
Шыныбеков Б.Ш. 202
13.00-14.30 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Физика
Физика
Муканова У.К. 404
Биология
Биология
Шанкибаева М.
09.40-11.10 Химия
Химия
Искиндирова Л.А. 404
11.20-12.50 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Айтжанова Г.К. 404
Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У.
13.00-14.30 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 404
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30 Дүние жүзі тарихы
Всемирная история
Рустембекова А.М. 404
09.40-11.10 Биология
Биология
Шанкибаева М. 404
11.20-12.50 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 404
Қазақ тілі
Казахский язык
Айтжанова Г.К.
13.00-14.30
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 404
09.40-11.10 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 404
11.20-12.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
13.00-14.30 Қазақ тілі
Казахский язык
Айтжанова Г.К. 404
Бейсенбі
Четверг
11.20-12.50 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 404
13.00-14.30 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М. 404
14.35-16.40 Қоғамтану
Обществознание
Рустембекова А.М. 404
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 404
Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А.
09.40-11.10 Шетел тілі
Иностранный язык
Соболева Г.В. 404
11.20-12.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
13.00-14.30 Информатика
Информатика
Марзоева Р.Р. 404
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30
09.40-11.10 Шетел тілі
Иностранный язык
Бикташева Г.М. 202
11.20-12.50 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Шыныбеков Б.Ш. 202
Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 202
13.00-14.30 Биология
Биология
Искиндирова Л.А. 202
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30 Шетел тілі
Иностранный язык
Бикташева Г.М. 202
Мәдениеттану
Культурология
Шыныбеков Б.Ш.
09.40-11.10 Математика
Математика
Омарбекова Р.К. 202
11.20-12.50  Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 202
13.00-14.30 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 202
09.40-11.10 Математика
Математика
Омарбекова Р.К. 202
11.20-12.50  Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 202
13.00-14.30 География
География
Шыныбеков Б.Ш. 202
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30 Химия
Химия
Искиндирова Л.А. 202
09.40-11.10 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Қаирғалиева А.Н. 202
11.20-12.50 Информатика
Информатика
Беккожаева С.К. 202
13.00-14.30
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Физика
Физика
Муканова У.К. 202
09.40-11.10 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Қаирғалиева А.Н. 202
Қазақ тілі
Казахский язык
Қаирғалиева А.Н.
11.20-12.50 Мәдениеттану
Обществознание
Шыныбеков Б.Ш. 202
13.00-14.30 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Шетел тілі
Иностранный язык (1)
Соболева Г.В. 409
Шетел тілі
Иностранный язык (2)
Соболева Г.В.
09.40-11.10 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн. зал
11.20-12.50 Информатика
Информатика
Марзоева Р.Р. 409
13.00-14.30 География
География
Шанкибаева М.Х. 409
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 409
09.40-11.10 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 409
11.20-12.50 Биология
Биология
Искиндирова Л.А. 409
13.00-14.30 Қоғамтану
Обществознание
Рустембекова А.М. 409
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Қазақ тілі
Казахский язык
Қаирғалиева А.Н. 409
09.40-11.10 Физика
Физика
Муканова У.К. 409
11.20-12.50 Жоғары және дискреттік матем негіз
Основы высшей и дискретной матем
Терещеня Л.А. 409
Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М.
13.00-14.30 Шетел тілі
Иностранный язык (1)
Соболева Г.В. 409
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 409
09.40-11.10 Химия
Химия
Искиндирова Л.А.     409
11.20-12.50 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 409
13.00-14.30 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн. зал
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Қаирғалиева А.Н. 409
09.40-11.10 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 409
11.20-12.50 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 409
Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А.
13.00-14.30 Шетел тілі
Иностранный язык
Соболева Г.В. 409
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 506
Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А.
09.40-11.10 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Айтжанова Г.К. 506
Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М.
11.20-12.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн. зал
13.00-14.30 Сурет
Рисунок
Бурмаганова М.М. 506
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30
09.40-11.10 Қоғамтану
Обществознание
Рустембекова А.М. 506
11.20-12.50 Сурет
Рисунок
Бурмаганова М.М. 506
Физика
Физика
Муканова У.К.
13.00-14.30 Кескіндеме
Живопись
Бурмаганова М.М. 506
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М. 506
09.40-11.10 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн. зал
11.20-12.50 Шетел тілі
Иностранный язык
Бикташева Г.М. 506
13.00-14.30 Информатика
Информатика
Марзоева Р.Р. 506
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30
09.40-11.10 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 506
11.20-12.50 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 506
13.00-14.30 Химия
Химия
Шанкибаева М. 506
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М. 506
09.40-11.10 География
География
Шанкибаева М. 506
11.20-12.50 Қазақ тілі
Казахский язык
Айтжанова Г.К. 506
13.00-14.30 Физика
Физика
Муканова У.К. 506
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 506
Физика
Физика
Муканова У.К.
09.40-11.10 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Айтжанова Г.К. 506
Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М.
11.20-12.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн. зал
13.00-14.30 Шетел тілі
Иностранный язык
Соболева Г.В. 506
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 506
09.40-11.10 Қоғамтану
Обществознание
Рустембекова А.М. 506
11.20-12.50 Сурет
Рисунок
Кашапова Г.У. 506
Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А.
13.00-14.30 География
География
Шанкибаева М. 506
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М. 506
09.40-11.10 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн. зал
11.20-12.50 Химия
Химия
Шанкибаева М. 506
13.00-14.30
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30 Кескіндеме
Живопись
Дюсекеев К.Т. 506
09.40-11.10 Информатика
Информатика
Марзоева Р.Р. 506
11.20-12.50 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 506
13.00-14.30
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М. 506
09.40-11.10 Қазақ тілі
Казахский язык
Айтжанова Г.К. 506
11.20-12.50 Физика
Физика
Муканова У.К. 506
13.00-14.30 Сурет
Рисунок
Кашапова Г.У. 506
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30
09.40-11.10 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 403
11.20-12.50 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М. 403
13.00-14.30 Физика
Физика
Муканова У.К. 403
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30 Химия
Химия
Шанкибаева М. 403
Құқық негіздері
Основы права
Байсакалова К.А.
09.40-11.10 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 403
Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А.
11.20-12.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
13.00-14.30 Физика
Физика
Муканова У.К. 403
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Шетел тілі
Иностранный язык
Соболева Г.В. 403
09.40-11.10 Дүниежүзі тарихы
Всемирная история
Рустембекова А.М. 403
11.20-12.50 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Айтжанова Г.К. 403
Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А.
13.00-14.30
Бейсенбі
Четвер
08.00-09.30 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 403
09.40-11.10 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
11.20-12.50 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М. 403
13.00-14.30 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 403
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Қазақ тілі
Казахский язык
Айтжанова Г.К. 403
09.40-11.10 Қоғамтану
Обществознание
Рустембекова А.М. 403
11.20-12.50 Шетел тілі
Иностранный язык
Соболева Г.В. 403
13.00-14.30 Химия
Химия
Шанкибаева М. 403
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Информатика
Информатика
Беккожаева С.К. 501
09.40-11.10 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Шыныбеков Б.Ш. 501
11.20-12.50 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 501
 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А.
13.00-14.30 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30
09.40-11.10 Физика
Физика
Муканова У.К. 501
11.20-12.50 Математика
Математика
Омарбекова Р.К. 501
13.00-14.30 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30
09.40-11.10 Шетел тілі
Иностранный язык
Бикташева Г.М. 501
11.20-12.50 Қазақ тілі
Казахский язык
Қаирғалиева А.Н. 501
13.00-14.30 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 501
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30 Мәдениеттану
Культурология
Шыныбеков Б.Ш. 501
09.40-11.10 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Шыныбеков Б.Ш. 501
Саясаттану және әлеуметтану негіз.
Основы политологии и социологии
Шыныбеков Б.Ш.
11.20-12.50 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Қаирғалиева А.Н. 501
Химия биология негіздерімен
Химия с основами биологии
Искиндирова Л.А.
13.00-14.30 ҚР мемлекеті мен құқығының тарихы
История государства и права
Иманбаев Е.Т. 501
Жұма
Пятница
09.40-11.10 Қоғамтану
Обществознание
Шыныбеков Б.Ш. 501
11.20-12.50 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 501
13.00-14.30 Химия биология негіздерімен
Химия с основами биологии
Искиндирова Л.А. 501
14.35-16.05 Шетел тілі
Иностранный язык
Бикташева Г.М. 501
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Қоғамтану
Обществознание
Рустембекова А.М. 405
09.40-11.10 Физика
Физика
Муканова У.К. 405
11.20-12.50 Шетел тілі
Иностранный язык
Соболева Г.В. 405
14.35-16.05 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 405
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30
09.40-11.10 Информатика
Информатика
Марзоева Р.Р. 405
11.20-12.50 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М. 405
13.00-14.30 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 405
14.35-16.05 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн. зал
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 405
Қазақ тілі
Казахский язык
Айтжанова Г.К.
09.40-11.10 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 405
11.20-12.50 Шетел тілі
Иностранный язык
Соболева Г.В. 405
13.00-14.30 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн. зал
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 405
Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М.
09.40-11.10 Қазақ әдебиеті
Казахская литер
Айтжанова Г.К. 405
11.20-12.50 Химия биология негіздерімен
Химия с основами биологии
Искиндирова Л.А. 405
Саясаттану және әлеуметтану негіз
Основы политологии и социологии
Кусаинова К.З.
13.00-14.30
Жұма
Пятница
08.00-09.30
09.40-11.10 Мемлекет және құқық тарихы
История государства и права
Байсакалова К.А. 405
11.20-12.50 Химия биология негіздерімен
Химия с основами биологии
Искиндирова Л.А. 405
13.00-14.30 Мәдениеттану
Культурология
Альжанова Д.Т. 405
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Қазақ тілі
Казахский язык
Айтжанов Г.К. 401
09.40-11.10 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Айтжанова Г.К. 401
11.20-12.50 Шетел тілі
Иностранный язык
Соболева Г.В. 401
13.00-14.30 Физика
Физика
Муканова У.К. 401
Сейсенбі
Вторник
09.40-11.10 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн. зал
11.20-12.50 География
География
Шанкибаева М.Х. 401
13.00-14.30 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 401
14.35-16.05 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М. 401
Сәрсенбі
Среда
09.40-11.10 Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А. 401
11.20-12.50 Химия
Химия
Искиндирова Л.А. 401
13.00-14.30 Қоғамтану
Обществознание
Рустембекова А.М. 401
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30
09.40-11.10 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 401
Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А.
11.20-12.50 Сызу негіздері
Основы черчения
Евтушенко Е.А. 401
13.00-14.30 Туристтік  қызметті  ұйымдастыру
Организация туристской деятельности
Калашникова Е.Н. 401
Биология
Биология
Искиндирова Л.А.
14.35-16.05 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн. зал
Жұма
Пятница
08.00-09.30
09.40-11.10 Информатика
Информатика
Марзоева Р.Р. 401
11.20-12.50 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 401
13.00-14.30 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Қаирғалиева А.Н. 401
14.35-16.05 Шетел тілі
Иностранный язык
Соболева Г.В. 401
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30
09.40-11.10 География
География
Шанкибаева М. 504
Биология
Биология
Шанкибаева М.
11.20-12.50 Химия
Химия
Шанкибаева М. 504
13.00-14.30 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М. 504
14.35-16.05 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30
09.40-11.10 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Айтжанова Г.К. 504
11.20-12.50 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 504
13.00-14.30 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 504
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Физика
Физика
Муканова У.К. 504
09.40-11.10 Шетел тілі
Иностранный язык
Соболева Г.В. 504
11.20-12.50 Информатика
Информатика
Марзоева Р.Р. 504
Бейсенбі
Четвер
08.00-09.30 Қазақстан тарихы
История Казахстана
Рустембекова А.М. 504
Алғашқы әскери дайындық
Начальная военная подготовка
Битимбаев Н.А.
09.40-11.10 Дүниежүзі тарихы
Всемирная история
Рустембекова А.М. 504
11.20-12.50 Қазақ тілі
Казахский язык
Айтжанова Г.К. 504
13.00-14.30 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 504
Экономика негіздері
Основы экономики
Мамайханов К.А.
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Шетел тілі
Иностранный язык
Соболева Г.В. 504
09.40-11.10 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
11.20-12.50 Қоғамтану
Обществознание
Рустембекова А.М. 504
13.00-14.30 Математика
Математика
Терещеня Л.А. 504