Расписание занятий 2 курса (3 семестр) казахского и русского отделения очной формы обучения на 2020-2021 учебный год.

«Бекітемін» «Тұран» колледжінің директоры А.Е. Жанетова
«Утверждаю» Директор колледжа «Туран» А.Е. Жанетова

Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05 Математика
Математика
Омарбекова Р.К. 505
Мәдениеттану
Культурология
Ахметжанов М.М. 505
16.10-17.40 Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У. 505
17.45-19.15 Кәсіби қызметтегі ақпараттық технологиялар
ИТ в профессиональной деятельности
Беккожаева С.К. 505
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Кәсіби орыс тілі
Профессиональный русский язык
Рапикова Г.А. 505
16.10-17.40 Құрылыс сызуы және сәулеттік кескіндеме
Строительное черчение и архитектурная графика
Кашапова Г.У. 505
17.45-19.15 Сызу және сызба геометриясы
Черчение и начертательная геометрия
Бурмаганова М.М. 505
19.20-20.50
           Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05 Физика
Физика
Муканова У.К. 505
Экономика негіздері
Основы экономики
Дәлелқызы А. 505
16.10-17.40 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Барлыбаева Э.Ж. 505
17.45-19.15 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Битимбаев Н.А. гимнзал
19.20-20.50 Құрылыс сызуы және сәулеттік кескіндеме
Строительное черчение и архитектурная графика
Кашапова Г.У. 505
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Кәсіби орыс тілі
Профессиональный русский язык
Рапикова Г.А. 505
Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Барлыбаева Э.Ж. 505
16.10-17.40 Сызу және сызба геометриясы
Черчение и начертательная геометрия
Бурмаганова М.М. 505
17.45-19.15 Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У. 505
19.20-20.50 Сәулет тарихы
История архитектуры
Шәкерханова А.А. 505
Жұма
Пятница
14.35-16.05 Химия
Химия
Магауин Ж.Т. 505
16.10-17.40 Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У. 505
17.45-19.15 Құрылыс сызуы және сәулеттік кескіндеме
Строительное черчение и архитектурная графика
Кашапова Г.У. 505
19.20-20.50 Сызу және сызба геометриясы
Черчение и начертательная геометрия
Бурмаганова М.М. 505
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05 Құрылыс сызуы және сәулеттік кескіндеме
Строительное черчение и архитектурная графика
Кашапова Г.У 505
16.10-17.40 Математика
Математика
Ахметкалиева А.С. 505
Мәдениеттану
Культурология
Кусаинова И. 505
17.45-19.15 Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У 505
19.20-20.50
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Мамырова Д.К. 505
Экономика негіздері
Основы экономики
Мамайханов К.А. 505
16.10-17.40 Сызу және сызба геометриясы
Черчение и начертательная геометрия
Бурмаганова М.М. 505
17.45-19.15 Құрылыс сызуы және сәулеттік кескіндеме
Строительное черчение и архитектурная графика
Кашапова Г.У 505
19.20-20.50 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 505
Физика
Физика
Муканова У.К. 505
Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05 Сәулет тарихы
История архитектуры
Шәкерханова А.А. 505
16.10-17.40 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 505
17.45-19.15 Химия
Химия
Магауин Ж.Т. 505
19.20-20.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У 505
16.10-17.40 Кәсіби қызметтегі ақпараттық технологиялар
ИТ в профессиональной деятельности
Марзоева Р.Р. 505
17.45-19.15 Сызу және сызба геометриясы
Черчение и начертательная геометрия
Бурмаганова М.М. 505
      Жұма
Пятница
14.35-16.05 Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У 505
16.10-17.40 Сызу және сызба геометриясы
Черчение и начертательная геометрия
Бурмаганова М.М. 505
17.45-19.15 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Мамырова Д.К. 505
19.20-20.50 Құрылыс сызуы және сәулеттік кескіндеме
Строительное черчение и архитектурная графика
Кашапова Г.У 505
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
09.40-11.10 Компьютерлік техниканы пайдалану және қызмет көрсету
Эксплуатация и обслуживания компьютерной техники
Нығметова Г.К. 303
Объектіге бағытталған бағдарламалау
Объектно – ориентированное программирование
Нығметова Г.К. 303
11.20-12.50 Компьютерлік техниканы аппараттық қамтамасыз ету
Аппаратное обеспечение компьютерной техники
Нығметова Г.К. 303
13.00-14.30 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 303
Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 303
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Битимбаев Н.А. гимн.
зал
09.40-11.10 Қолданбалы бағдарлама пакеттері
Пакеты прикладных программ
Нығметова Г.К. 303
11.20-12.50 Кеңселік қосымшаларды бағдарламалау
Программирование в офисных приложениях
Нығметова Г.К. 303
13.00-14.30 Теле-видео және аудио Зейнешев М.К. 303
Дискреттік және жоғары математика негіздері
Основы высшей и дискретной математики
Буланова Р.К. 303
Сәрсенбі
Среда
09.40-11.10 Компьютерлік техниканы пайдалану және қызмет көрсету
Эксплуатация и обслуживания компьютерной техники
Нығметова Г.К. 303
11.20-12.50 Кәсіби орыс тілі
Профессиональный русский язык
Муканшарипова К. 303
13.00-14.30 Қазақ тілі
Казахский язык
Қаирғалиева А.Н. 303
Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Қаирғалиева А.Н. 303
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30 Объектіге бағытталған бағдарламалау
Объектно – ориентированное программирование
Нығметова Г.К. 303
09.40-11.10 Алгоритмдеу және бағдарламалау
Алгоритмизация и программирование
Беккожаева С.К. 303
11.20-12.50 Компьютерлік техниканың бағдарламалық қамсыздандыруы мен операциялық жүйесі
ПО и операционные системы компьютерной техники
Нығметова Г.К. 303
13.00-14.30 Дискреттік және жоғары математика негіздері
Основы высшей и дискретной математики
Буланова Р.К. 303
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Компьютерлік техниканың бағдарламалық қамсыздандыруы мен операциялық жүйесі
ПО и операционные системы компьютерной техники
Нығметова Г.К. 303
09.40-11.10 Теле-видео және аудио Зейнешев М.К. 303
11.20-12.50 Алгоритмдеу және бағдарламалау
Алгоритмизация и программирование
Беккожаева С.К. 303
13.00-14.30 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Барлыбаева Э.Ж. 303
Апта күндері

Дни недели

Өткізу уақыты

Время

проведения

Пән

Дисциплина

Оқытушы

Преподаватель

Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
09.40-11.10 Теле-видео и аудио Зейнешев М.К. 304
Дискреттік және жоғары математика негіздері
Основы высшей и дискретной математики
Ахметкалиева А.С. 304
11.20-12.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
13.00-14.30 Компьютерлік техниканы аппараттық қамтамасыз ету
Аппаратное обеспечение компьютерной техники
Нығметова Г.К. 304
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30 Компьютерлік техниканың бағдарламалық қамсыздандыруы мен операциялық жүйесі
ПО и операционные системы компьютерной техники
Нығметова Г.К. 304
09.40-11.10 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 304
11.20-12.50 Теле-видео и аудио Зейнешев М.К. 304
13.00-14.30 Объектіге бағытталған бағдарламалау
Объектно – ориентированное программирование
Нығметова Г.К. 304
Компьютерлік техниканы пайдалану және қызмет көрсету
Эксплуатация и обслуживания компьютерной техники
Зейнешев М.К. 304
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Объектіге бағытталған бағдарламалау
Объектно – ориентированное программирование
Нығметова Г.К. 304
09.30-10.50 Компьютерлік техниканы пайдалану және қызмет көрсету
Эксплуатация и обслуживания компьютерной техники
Зейнешев М.К. 304
11.00-12.50 Алгоритмдеу және бағдарламалау
Алгоритмизация и программирование
Нығметова Г.К. 304
13.00-14.30 Компьютерлік техниканың бағдарламалық қамсыздандыруы мен операциялық жүйесі
ПО и операционные системы компьютерной техники
Нығметова Г.К. 304
Бейсенбі
Четверг
09.40-11.10 Алгоритмдеу және бағдарламалау
Алгоритмизация и программирование
Нығметова Г.К. 304
11.20-12.50 Қолданбалы бағдарлама пакеттері
Пакеты прикладных программ
Амирханова А.А. 304
13.00-14.30 Кеңселік қосымшаларды бағдарламалау
Программирование в офисных приложениях
Амирханова А.А. 304
14.35-16.05 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 304
Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 304
Жұма
Пятница
09.40-11.10 Дискреттік және жоғары математика негіздері
Основы высшей и дискретной математики
Ахметкалиева А.С. 304
11.20-12.50 Қазақ тілі
Казахский язык
Мамырова Д.К. 304
Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Мамырова Д.К. 304
13.00-14.30 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Қаирғалиева А.Н. 304
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Математика
Математика
Буланова Р.К. 502
09.40-11.10 Физика
Физика
Муканова У.К. 502
11.20-12.50 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 502
13.00-14.30
Сейсенбі
Вторник
09.40-11.10 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 502
11.20-12.50 Ағылшын тілі
Английский язык
Бикташева Г.М. 502
13.00-14.30 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Мамырова Д.К. 502
14.35-16.05 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 502
Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 502
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Қазақ тілі
Казахский язык
Мамырова Д.К. 502
09.40-11.10 Сурет
Рисунок
Бурмаганова М.М. 502
11.20-12.50 Математика
Математика
Буланова Р.К. 502
13.00-14.30 Қазақ тілі
Казахский язык
Мамырова Д.К. 502
Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Мамырова Д.К. 502
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30 Қоғамтану
Обществознание
Рустембекова А.М. 502
Кескіндеме
Живопись
Бурмаганова М.М. 502
09.40-11.10 Физика
Физика
Муканова У.К. 502
Ағылшын тілі
Английский язык
Бикташева Г.М. 502
11.20-12.50 Сурет
Рисунок
Бурмаганова М.М. 502
13.00-14.30 Химия
Химия
Искиндирова Л.А. 502
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.зал
09.40-11.10 Кескіндеме
Живопись
Бурмаганова М.М. 502
11.20-12.50 Математика
Математика
Буланова Р.К. 502
13.00-14.30
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05 Физика
Физика
Муканова У.К. 202
16.10-17.40 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 202
Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 202
17.45-19.15 Математика
Математика
Буланова Р.К. 202
19.20-20.50
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Кескіндеме
Живопись
Бурмаганова М.М. 202
16.10-17.40 Химия
Химия
Магауин Ж.Т. 202
17.45-19.15 Қазақ тілі
Казахский язык
Мамырова Д.К. 202
Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Мамырова Д.К. 202
19.20-20.50 Сурет
Рисунок
Бурмаганова М.М. 202
Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05 Ағылшын тілі
Английский язык
Бикташева Г.М. 202
Физика
Физика
Муканова У.К. 202
16.10-17.40 Математика
Математика
Буланова Р.К. 202
17.45-19.15 Қазақ тілі
Казахский язык
Мамырова Д.К. 202
19.20-20.50 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Мамырова Д.К. 202
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Кескіндеме
Живопись
Бурмаганова М.М. 202
Қоғамтану
Обществознание
Рустембекова А.М. 202
16.10-17.40 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 202
17.45-19.15 Математика
Математика
Буланова Р.К. 202
19.20-20.50
Жұма
Пятница
14.35-16.05 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Битимбаев Н.А. гимн.зал
16.10-17.40 Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 202
17.45-19.15 Сурет
Рисунок
Бурмаганова М.М. 202
19.20-20.50 Ағылшын тілі
Английский язык
Бикташева Г.М. 202
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
09.40-11.10 Основы продовольственных товаров
Азық -түлік тауарлардың негіздері
Садырбаева З.Ф. 403
Экономикалық информатика және есептеуіш техника Экономическая информатика и вычислительная техника Марзоева Р.Р.
11.20-12.50 Іскерлік қарым-қатынастың әдебі мен психологиясы
Этика и психология деловых отношений
Байсакалова К.А. 403
13.00-14.30 Кәсіпорынды техникалық жабдықтау және еңбекті қорғау
Техническое оснащение предприятия и охрана труда
Садырбаева З.Ф. 403
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.20 Экономикалық информатика және есептеуіш техника Экономическая информатика и вычислительная техника Марзоева Р.Р. 403
09.40-11.10 Саланы ұйымдастыру және сала технологиясы
Организация и технология отрасли
Сисенгалиева А.М. 403
11.20-12.50 Маркетинг негіздері
Основы маркетинга
Сисенгалиева А.М. 403
13.00-14.30 Микро-макроэкономика негіздері
Основы микро-макроэкономики
Сисенгалиева А.М. 403
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Математика
Математика
Ахметкалиева А.С. 403
09.40-11.10 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
11.20-12.50 Құқық негіздері
Основы права
Байсакалова К.А. 403
Іскерлік қарым-қатынастың әдебі мен психологиясы
Этика и психология деловых отношений
Байсакалова К.А. 403
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 403
Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 403
09.40-11.10 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
11.20-12.50 Қазақ тілі
Казахский язык
Қаирғалиева А.Н. 403
Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Қаирғалиева А.Н.
13.00-14.30 Мәдениеттану
Культурология
Кусаинова И. 403
      Жұма
Пятница
09.40-11.10 Маркетинг негіздері
Основы маркетинга
Сисенгалиева А.М. 403
Кәсіпорынды техникалық жабдықтау және еңбекті қорғау
Техническое оснащение предприятия и охрана труда
Садырбаева З.Ф. 403
11.20-12.50 Микро-макроэкономика негіздері
Основы микро-макроэкономики
Сисенгалиева А.М. 403
13.00-14.30 Ұйымдағы менеджмент
Менеджмент организации
Сисенгалиева А.М. 403
14.35-16.05 Экономистерге арналған математика
Математика для экономистов
Ахметкалиева А.С. 403
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
09.40-11.10 Қазақ тілі
Казахский язык
Қаирғалиева А.Н. 501
Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Қаирғалиева А.Н. 501
11.20-12.50 Мемлекет және құқық теориясының негіздері
Основы теории государства и права
Бухарбаев М.С. 501
13.00-14.30 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Битимбаев Н.А. тр.зал
14.35-16.05 Кәсіби орыс тілі
Профессиональный русский язык
Рапикова Г.А. 501
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30 Математика
Математика
Омарбекова Р.К. 501
Ағылшын тілі
Английский язык
Барлыбаева Э.Ж. 501
09.40-11.10 Бухгалтерлік есеп және есеп беру негіздері
Основы бухгалтерского учета и отчетности
Дәлелқызы А. 501
11.20-12.50 Құқықтық ақпаратты автоматтандырып өңдеу
Автоматизированная обработка правовой информации
Беккожаева С.К. 501
Саясаттану және әлеуметтану негіздері
Основы политологии и социологии
Ахметжанов М.М. 501
Сәрсенбі
Среда
09.40-11.10 Экономика негіздері
Основы экономики
Дәлелқызы А. 501
11.20-12.50 Әкімшілік құқық
Административное право
Бухарбаев М.С. 501
13.00-14.30 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Барлыбаева Э.Ж. 501
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Қаирғалиева А.Н. 501
09.40-11.10 Қаржы және салық құқығының негіздері
Основы финансового и налогового права
Байсакалова К.А. 501
11.20-12.50 Математика
Математика
Омарбекова Р.К. 501
13.00-14.30 Құқықтық ақпаратты автоматтандырып өңдеу
Автоматизированная обработка правовой информации
Беккожаева С.К. 501
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 501
Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 501
09.40-11.10 Бухгалтерлік есеп және есеп беру негіздері
Основы бухгалтерского учета и отчетности
Дәлелқызы А. 501
Конституциялық құқық
Конституционное право
Бухарбаев М.С. 501
11.20-12.50 Әкімшілік құқық
Административное право
Бухарбаев М.С. 501
13.00-14.30 Қаржы және салық құқығының негіздері
Основы финансового и налогового права
Байсакалова К.А. 501
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 504
Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 504
09.40-11.10 Математика
Математика
Буланова Р.К. 504
Бухгалтерлік есеп және есеп беру негіздері
Основы бухгалтерского учета и отчетности
Садырбаева З.Ф. 504
11.20-12.50 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 504
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30 Ағылшын тілі
Английский язык
Барлыбаева Э.Ж. 504
Саясаттану және әлеуметтану негіздері
Основы политологии и социологии
Кусаинова И.
09.40-11.10 Әкімшілік құқық
Административное право
Байсакалова К.А. 504
11.20-12.50 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Мамырова Д.К. 504
13.00-14.30 Конституциялық құқық
Конституционное право
Байсакалова К.А. 504
Құқықтық ақпаратты автоматтандырып өңдеу
Автоматизированная обработка правовой информации
Марзоева Р.Р. 504
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Құқықтық ақпаратты автоматтандырып өңдеу
Автоматизированная обработка правовой информации
Марзоева Р.Р. 504
09.40-11.10 Қаржы және салық құқығының негіздері
Основы финансового и налогового права
Байсакалова К.А. 504
11.20-12.50 Бухгалтерлік есеп және есеп беру негіздері
Основы бухгалтерского учета и отчетности
Садырбаева З.Ф. 504
13.00-14.30 Математика
Математика
Буланова Р.К. 504
Бейсенбі
Четверг
09.40-11.10 Қазақ тілі
Казахский язык
Мамырова Д.К. 504
Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Мамырова Д.К. 504
11.20-12.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
13.00-14.30 Әкімшілік құқық
Административное право
Байсакалова К.А. 504
Жұма
Пятница
08.00-09.30 Мемлекеттік тілде іс қағаздарды жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Қаирғалиева А.Н. 504
09.40-11.10 Мемлекет және құқық теориясының негіздері
Основы теории государства и права
Байсакалова К.А. 504
11.20-12.50 Қаржы және салық құқығының негіздері
Основы финансового и налогового права
Байсакалова К.А. 504
13.00-14.30 Экономика негіздері
Основы экономики
Садырбаева З.Ф. 504
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Қазақ тілі
Казахский язык
Қаирғалиева А.Н. 102
Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Қаирғалиева А.Н. 102
09.40-11.10 Орыс тілі
Русский язык
Муканшарипова К.Д. 102
Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 102
11.20-12.50 Экологиялық туризм
Экологический туризм
Мукажанова А.Е. 102
13.00-14.30 Экономикалық және әлеуметтік география
Экономическая и социальная география
Кабулова П.М. 102
Туризм географиясы
География туризма
Кабулова П.М. 102
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30 Қазақ әдебиеті
Казахская литература
Қаирғалиева А.Н. 102
09.40-11.10 Биология
Биология
Искиндирова Л.А. 102
11.20-12.50 Менеджмент
Менеджмент
Мукажанова А.Е. 102
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Орыс тілі
Русский язык
Муканшарипова К.Д. 102
09.40-11.10 Экскурсиятану
Экскурсоведение
Мукажанова А.Е. 102
11.20-12.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Битимбаев Н.А. гимн.
зал
13.00-14.30 Ақпаратты автоматтандырып өңдеу жүйесі
Автоматизированные системы обработки информации
Марзоева Р.Р. 102
Бейсенбі
Четверг
11.20-12.50 Менеджмент
Менеджмент
Мукажанова А.Е. 102
Туристтік  қызметті  ұйымдастыру
Организация туристской деятельности
Мукажанова А.Е. 102
13.00-14.30 Кәсіби шетел тілі
Профессиональный иностранный язык
Абай Р. 102
14.35-16.05 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Битимбаев Н.А. гимн.
зал
      Жұма
Пятница
08.00-09.30 Экономикалық және әлеуметтік география
Экономическая и социальная география
Кабулова П.М. 102
09.40-11.10 Алғашқы медициналық көмек көрсету
Оказание первой медицинской помощи
Абай Р. 102
11.20-12.50 Өлкетану
Краеведение
Абай Р. 102
13.00-14.30 Биология
Биология
Искиндирова Л.А. 102
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
08.00-09.30 Математика
Математика
Ахметкалиева А.С. 402
Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
09.40-11.10 Статистика
Статистика
Мамайханов К.А. 402
11.20-12.50 Қаржылық есеп
Финансовый учет
Мамайханов К.А. 402
13.00-14.30 Экономистерге арналған математика
Математика для экономистов
Буланова Р.К. 402
Сейсенбі
Вторник
08.00-09.30 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Мамырова Д.К. 402
09.40-11.10 Философия негіздері
Основы философии
Кусаинова И. 402
11.20-12.50 Қазақ тілі
Казахский язык
Қаирғалиева А.Н. 402
Экономикалық информатика және АТ
Экономическая информатика и ИТ
Марзоева Р.Р. 402
Сәрсенбі
Среда
08.00-09.30 Мәдениеттану
Культурология
Кусаинова И. 402
09.40-11.10 Экономистерге арналған математика
Математика для экономистов
Буланова Р.К. 402
11.20-12.50 Статистика
Статистика
Мамайханов К.А. 402
Қаржылық есеп
Финансовый учет
Мамайханов К.А.
Бейсенбі
Четверг
08.00-09.30 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 402
09.40-11.10 Ұйым экономикасы
Экономика организации
Мамайханов К.А 402
11.20-12.50 Экономикалық теория негіздері
Основы экономической теории
Мамайханов К.А. 402
Экономика негіздері
Основы экономики
Мамайханов К.А.
13.00-14.30 Экономикалық информатика және АТ
Экономическая информатика и ИТ
Марзоева Р.Р. 402
Жұма
Пятница
09.40-11.10 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 402
Маркетинг және менеджмент негіздері
Основы менеджмента и маркетинга
Сисенгалиева А.М. 402
11.20-12.50 Мемлекеттік сатып алу
Государственные закупки
Садырбаева З.Ф. 402
13.00-14.30 Экономистерге арналған математика
Математика для экономистов
Буланова Р.К. 402
14.35-16.05 Орыс тілі
Русский язык
Рапикова Г.А. 402
Орыс әдебиеті
Русская литература
Рапикова Г.А. 402