Расписание занятий 3 курса (5 семестр) казахского и русского отделения очной формы обучения на 2020-2021 учебный год.

«Бекітемін» «Тұран» колледжінің директоры А.Е. Жанетова
«Утверждаю» Директор колледжа «Туран»

Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05 Сәулеттік жобалау
Архитектурное проектирование
Ибраев Р.Н. 501
16.10-17.40 Макеттеу
Макетирование
Шериязданов Т.Е. 501
17.45-19.15 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Қаирғалиева А.Н. 501
19.20-20.50 Композиция және түстану
Композиция и цветоведение
Кашапова Г.У. 501
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Компьютерлік кескіндеме
Компьютерная графика
Амирбекова А.А. 501
Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У. 501
16.10-17.40 Сәулеттік жобалау
Архитектурное проектирование
Ибраев Р.Н. 501
17.45-19.15 Сәулет конструкциясы
Архитектурные конструкции
Шәкерханова А.А. 501
19.20-20.50 Сәулет тарихы
История архитектуры
Шәкерханова А.А. 501
Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05
16.10-17.40 Сәулеттік жобалау
Архитектурное проектирование
Ибраев Р.Н. 501
17.45-19.15 Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У. 501
19.20-20.50 Макеттеу
Макетирование
Шериязданов Т.Е. 501
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.зал
16.10-17.40 Компьютерлік кескіндеме
Компьютерная графика
Амирбекова А.А. 501
17.45-19.15 Сәулеттік материалтану
Архитектурное материаловедение
Шәкерханова А.А. 501
19.20-20.50
Жұма
Пятница
14.35-16.05 Макеттеу
Макетирование
Шериязданов Т 501
Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Қаирғалиева А.Н. 501
16.10-17.40 Сәулет конструкциясы
Архитектурные конструкции
Шәкерханова А.А. 501
17.45-19.15 Сәулеттік жобалау
Архитектурное проектирование
Ибраев Р.Н. 501
19.20-20.50 Сәулеттік материалтану
Архитектурное материаловедение
Шәкерханова А.А. 501
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05 Мемелекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 504
16.10-17.40 Сәулеттік жобалау
Архитектурное проектирование
Ибраев Р.Н. 504
17.45-19.15 Макеттеу
Макетирование
Шериязданов Т.Е. 504
19.20-20.50
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У. 504
Компьютерлік кескіндеме
Компьютерная графика
Амирбекова А.А. 504
16.10-17.40 Сәулет конструкциясы
Архитектурные конструкции
Шәкерханова А.А. 504
17.45-19.15 Сәулеттік жобалау
Архитектурное проектирование
Ибраев Р.Н. 504
19.20-20.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05
16.10-17.40 Макеттеу
Макетирование
Шериязданов Т.Е. 504
17.45-19.15 Сәулет тарихы
История архитектуры
Шәкерханова А.А. 504
19.20-20.50 Сәулеттік материалтану
Архитектурное материаловедение
Шәкерханова А.А. 504
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Сәулет конструкциясы
Архитектурные конструкции
Шәкерханова А.А. 504
16.10-17.40 Сурет және кескіндеме
Рисунок и живопись
Кашапова Г.У. 504
17.45-19.15 Компьютерлік кескіндеме
Компьютерная графика
Амирбекова А. 504
19.20-20.50 Сәулеттік жобалау
Архитектурное проектирование
Ибраев Р.Н. 504
Жұма
Пятница
14.35-16.05 Мемелекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 504
Макеттеу
Макетирование
Шериязданов Т.Е. 504
16.10-17.40 Сәулеттік жобалау
Архитектурное проектирование
Ибраев Р.Н. 504
17.45-19.15 Сәулеттік материалтану
Архитектурное материаловедение
Шәкерханова А.А. 504
19.20-20.50 Композиция және түстану
Композиция и цветоведение
Шериязданов Т.Е. 504
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05 Объектіге бағытталған бағдарламалау
Объектно – ориентированное программирование
Нығметова Г.К. 303
16.10-17.40 Еңбекті қорғау
Охрана труда
Зейнешев М.К. 303
Дискреттік және жоғары математика негіздері
Основы высшей и дискретной математики
Ахметкалиева А.С. 303
17.45-19.15 Алгоритмдеу және бағдарламалау
Алгоритмизация и программирование
Амирханова А.А. 303
19.20-20.50 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 303
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05
16.10-17.40 Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеудің технологиясын жобалау
Проектирование и технология разработки ПО
Нығметова Г.К. 303
17.45-19.15 Объектіге бағытталған бағдарламалау
Объектно – ориентированное программирование
Нығметова Г.К. 303
19.20-20.50 Еңбекті қорғау
Охрана труда
Зейнешев М.К. 303
Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05 Алгоритмдеу және бағдарламалау
Алгоритмизация и программирование
Амирханова А.А. 303
16.10-17.40 Кеңселік қосымшалардағы бағдарламалау
Программирование в офисных приложениях
Амирханова А.А. 303
17.45-19.15 Қолданбалы бағдарламалар пакеті
Пакеты прикладных программ
Амирханова А.А. 303
19.20-20.50 Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеудің технологиясын жобалау
Проектирование и технология разработки ПО
Нығметова Г.К. 303
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Объектіге бағытталған бағдарламалау
Объектно – ориентированное программирование
Нығметова Г.К. 303
16.10-17.40 Сандық әдістер
Численные методы
Буланова Р.К. 303
17.45-19.15 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. 303
19.20-20.50
Жұма
Пятница
14.35-16.05 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. 303
Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 303
16.10-17.40 Объектіге бағытталған бағдарламалау
Объектно – ориентированное программирование
Нығметова Г.К. 303
17.45-19.15 Дискреттік және жоғары математика негіздері
Основы высшей и дискретной математики
Ахметкалиева А.С. 303
19.20-20.50 Бағдарламалық қамтамасыз етуді әзірлеудің технологиясын жобалау
Проектирование и технология разработки ПО
Нығметова Г.К. 303
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05
16.10-17.40 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 507
17.45-19.15 Кәсіби орыс тілі
Профессиональный русский язык
Рапикова Г.А. 507
19.20-20.50 Еңбекті қорғау
Охрана труда
Байсакалова К.А. 507
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Шрифтер
Шрифты
Исабекова А. 507
16.10-17.40 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 507
17.45-19.15 Кәсіби орыс тілі
Профессиональный русский язык
Рапикова Г.А. 507
19.20-20.50 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 507
Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05 Сурет
Рисунок
Кашапова Г.У. 507
16.10-17.40 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. 507
Кескіндеме
Живопись
Каденова Ж.Т. 507
17.45-19.15 Қазақстанның көркем мәдениеті және дүниежүзілік өнер тарихы
Всемирная история искусства и художественная культура Казахстана
Каденова Ж.Т. 507
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 507
16.10-17.40 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. 507
17.45-19.15 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 507
19.20-20.50 Сурет
Рисунок
Кашапова Г.У. 507
Жұма
Пятница
14.35-16.05 Кәсіби орыс тілі
Профессиональный русский язык
Рапикова Г.А. 507
16.10-17.40 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 507
17.45-19.15 Шрифтер
Шрифты
Исабекова А. 507
Еңбекті қорғау
Охрана труда
Байсакалова К.А. 507
19.20-20.50 Кескіндеме
Живопись
Каденова Ж.Т. 507
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 503
16.10-17.40 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 503
17.45-19.15 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Мамырова Д.К. 503
19.20-20.50 Еңбекті қорғау
Охрана труда
Исабекова А. 503
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 503
16.10-17.40 Қазақстанның көркем мәдениеті және дүниежүзілік өнер тарихы
Всемирная история искусства и художественная культура Казахстана
Исабекова А. 503
17.45-19.15 Шрифтер
Шрифты
Исабекова А. 503
19.20-20.50
Сәрсенбі
Среда
16.10-17.40 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Мамырова Д.К. 503
17.45-19.15 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. 503
19.20-20.50 Сурет
Рисунок
Каденова Ж.Т. 503
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Сурет
Рисунок
Каденова Ж.Т. 503
16.10-17.40 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 503
17.45-19.15 Кескіндеме
Живопись
Исабекова А. 503
19.20-20.50 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 503
Жұма
Пятница
14.35-16.05 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 503
16.10-17.40 Кескіндеме
Живопись
Исабекова А. 503
Шрифтер
Шрифты
Исабекова А. 503
17.45-19.15 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. 503
Еңбекті қорғау
Охрана труда
Исабекова А. 503
19.20-20.50 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Мамырова Д.К. 503
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05
16.10-17.40 Философия негіздері
Основы философии
Кусаинова И. 403
Основы продовольственных товаров
Азық -түлік тауарлардың негіздері
Садырбаева З.Ф. 403
17.45-19.15 Қаржылық менеджмент негіздері
Основы финансового менеджмента
Садырбаева З.Ф. 403
19.20-20.50 Бухгалтерлік есеп негіздері
Основы бухгалтерского учета
Садырбаева З.Ф. 403
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Кәсіпорын экономикасы
Экономика предприятия
Сисенгалиева А.М. 403
16.10-17.40 Ұйымдағы менеджмент
Менеджмент организации
Сисенгалиева А.М. 403
17.45-19.15 Жалпы статистика теориясы
Общая теория статистики
Садырбаева З.Ф. 403
19.20-20.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Битимбаев Н.А. гимн.
зал
Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05 Қаржылық менеджмент негіздері
Основы финансового менеджмента
Садырбаева З.Ф. 403
16.10-17.40 Бухгалтерлік есеп негіздері
Основы бухгалтерского учета
Садырбаева З.Ф. 403
17.45-19.15 Персоналды басқару
Управление персоналом
Сисенгалиева А.М. 403
19.20-20.50 Ұйымдағы менеджмент
Менеджмент организации
Сисенгалиева А.М. 403
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Салық және салық салу
Налоги и налогообложение
Садырбаева З.Ф. 403
16.10-17.40 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Мамырова Д.К. 403
17.45-19.15 Кәсіби шетел тілі
Профессиональный иностранный язык
Бикташева Г.М. 403
19.20-20.50
Жұма
Пятница
14.35-16.05 Кәсіпорын экономикасы
Экономика предприятия
Сисенгалиева А.М. 403
16.10-17.40 Персоналды басқару
Управление персоналом
Сисенгалиева А.М. 403
17.45-19.15 Жалпы статистика теориясы
Общая теория статистики
Садырбаева З.Ф. 403
Салық және салық салу
Налоги и налогообложение
Садырбаева З.Ф. 403
19.20-20.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Битимбаев Н.А. гимн.
зал
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35 -16.05 Қонақ үй шаруашылығында қызмет көрсетуді ұйымдастыру
Организация обслуживания в гостиничных хозяйствах
Мукажанова А.Е. 401
16.10-17.40 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.зал
17.45-19.15 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 401
19.20-20.50 Қонақ  үй шаруашылығының экономикасы
Экономика гостиничных хозяйств
Мукажанова А.Е. 401
Сейсенбі
Вторник
14.35 -16.05 Қонақ үй шаруашылығында тамақтандыруды ұйымдастыру
Организация ппитания в  гостиничных хозяйствах
Мукажанова А.Е. 401
16.10-17.40 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 401
17.45-19.15 Ақпараттарды өңдеу жүйесін автоматтандыру
Автоматизированные системы обработки информации
Марзоева Р.Р. 401
19.20-20.50 Қонақ  үй шаруашылығындағы бухгалтерлік есеп Бухгалтерский учет в гостиничных хозяйствах Садырбаева З.Ф. 401
Сәрсенбі
Среда
16.10-17.40 Қонақ үй шаруашылығында қызмет көрсетуді ұйымдастыру
Организация обслуживания в гостиничных хозяйствах
Мукажанова А.Е. 401
17.45-19.15 Менеджмент
Менеджмент
Абай Р. 401
19.20-20.50 Еңбекті қорғау
Охрана труда
Абай Р. 401
Бейсенбі
Четверг
14.35 -16.05 Мейрамхана ісі
Ресторанное дело
Абай Р. 401
Қонақ  үй шаруашылығының экономикасы
Экономика гостиничных хозяйств
Мукажанова А.Е. 401
16.10-17.40 Қонақ үй шаруашылығында қызмет көрсетуді ұйымдастыру
Организация обслуживания в гостиничных хозяйствах
Мукажанова А.Е. 401
17.45-19.15 Материально-техническая база и оформление гостиничных комплексов
Материалдық- техникалық база және қонақ үй кешендерін безендіру
Мукажанова А.Е. 401
19.20-20.50 Маркетинг
Маркетинг
Абай Р. 401
Жұма
Пятница
14.35 -16.05
16.10-17.40 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 401
17.45-19.15 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 401
19.20-20.50 Қонақ  үй шаруашылығындағы бухгалтерлік есеп Бухгалтерский учет в гостиничных хозяйствах Садырбаева З.Ф. 401
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05 Еңбек құқығы және әлеуметтік қорғау құқығы
Трудовое право и право социальной защиты
Байсакалова К.А 202
16.10-17.40 Сотта іс жүргізу
Судебное делопроизводство
Бухарбаев М.С. 202
17.45-19.15 Қылмыстық құқық
Уголовное право
Бухарбаев М.С. 202
19.20-20.50
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Дене тәрьиесі
Физическая культура
Битимбаев Н.А. гимн.
зал
16.10-17.40 Қылмыстық іс жүргізу құқығы
Уголовное процессуальное право
Бухарбаев М.С. 202
Нотариат
Нотариат
Бухарбаев М.С. 202
17.45-19.15 Іскерлік қатынастардың этикасы мен психологиясы
Этика и психология деловых отношений
Байсакалова К.А 202
19.20-20.50 Заң қызметін ұйымдастыру
Организация юридической службы
Байсакалова К.А 202
Азаматтық құқық
Гражданское право
Айтжанов Р.К. 202
Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05 Кәсіпкерлік құқық
Предпринимательское право
Бухарбаев М.С. 202
16.10-17.40 Сотта іс жүргізу
Судебное делопроизводство
Бухарбаев М.С. 202
17.45-19.15 Еңбек құқығы және әлеуметтік қорғау құқығы
Трудовое право и право социальной защиты
Байсакалова К.А 202
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Нотариат
Нотариат
Бухарбаев М.С. 202
16.10-17.40 Заң қызметін ұйымдастыру
Организация юридической службы
Байсакалова К.А 202
17.45-19.15 Қылмыстық құқық
Уголовное право
Бухарбаев М.С. 202
Банк құқығы
Банковское право
Бухарбаев М.С 202
19.20-20.50 Іскерлік қатынастардың этикасы мен психологиясы
Этика и психология деловых отношений
Байсакалова К.А 202
Жұма
Пятница
14.35-16.05 Банк құқығы
Банковское право
Бухарбаев М.С 202
16.10-17.40 Еңбек құқығы және әлеуметтік қорғау құқығы
Трудовое право и право социальной защиты
Байсакалова К.А 202
17.45-19.15 Азаматтық құқық
Гражданское право
Айтжанов Р.К. 202
19.20-20.50 Қылмыстық іс жүргізу құқығы
Уголовное процессуальное право
Бухарбаев М.С. 202
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05 Сотта іс жүргізу
Судебное делопроизводство
Бухарбаев М.С. 302
16.10-17.40 Іскерлік қатынастардың этикасы мен психологиясы
Этика и психология деловых отношений
Байсакалова К.А. 302
17.45-19.15 Еңбек құқығы және әлеуметтік қорғау құқығы
Трудовое право и право социальной защиты
Байсакалова К.А. 302
19.20-20.50 Азаматтық құқық
Гражданское право
Бухарбаев М.С. 302
Қылмыстық  құқық
Уголовное право
Бухарбаев М.С. 302
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Қылмыстық іс жүргізу құқығы
Уголовное процессуальное право
Бухарбаев М.С. 302
16.10-17.40 Іскерлік қатынастардың этикасы мен психологиясы
Этика и психология деловых отношений
Байсакалова К.А. 302
17.45-19.15 Нотариат
Нотариат
Бухарбаев М.С. 302
19.20-20.50 Банк құқығы
Банковское право
Бухарбаев М.С. 302
Заң қызметін ұйымдастыру
Организация юридической службы
Байсакалова К.А. 302
Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.зал
16.10-17.40 Еңбек құқығы және әлеуметтік қорғау құқығы
Трудовое право и право социальной защиты
Байсакалова К.А. 302
17.45-19.15 Сотта іс жүргізу
Судебное делопроизводство
Бухарбаев М.С. 302
19.20-20.50 Кәсіпкерлік құқық
Предпринимательское право
Бухарбаев М.С. 302
Бейсенбі
Четверг
16.10-17.40 Қылмыстық  құқық
Уголовное право
Бухарбаев М.С. 302
17.45-19.15 Заң қызметін ұйымдастыру
Организация юридической службы
Байсакалова К.А. 302
19.20-20.50 Азаматтық құқық
Гражданское право
Бухарбаев М.С. 302
19.20-20.50
Жұма
Пятница
14.35-16.05 Еңбек құқығы және әлеуметтік қорғау құқығы
Трудовое право и право социальной защиты
Байсакалова К.А. 302
16.10-17.40 Қылмыстық іс жүргізу құқығы
Уголовное процессуальное право
Бухарбаев М.С. 302
Нотариат
Нотариат
Бухарбаев М.С. 302
17.45-19.15 Банк құқығы
Банковское право
Бухарбаев М.С. 302
19.20-20.50
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35 -16.05 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Қаирғалиева А.Н. 405
16.10-17.40 Кәсіби шетел тілі
Профессиональный иностранный язык
Абай Р. 405
17.45-19.15 Туристтік қызметті ұйымдастыру
Организация туристской деятельности
Мукажанова А.Е. 405
19.20-20.50 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 405
Сейсенбі
Вторник
14.35 -16.05
16.10-17.40 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г. гимн.зал
17.45-19.15 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 405
19.20-20.50 Туристтік қызметті ұйымдастыру
Организация туристской деятельности
Мукажанова А.Е. 405
Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 405
Сәрсенбі
Среда
14.35 -16.05 Туристтік қызметті ұйымдастыру
Организация туристской деятельности
Мукажанова А.Е. 405
16.10-17.40 Ақпараттарды өңдеу жүйесін автоматтандыру
Автоматизированные системы обработки информации
Марзоева Р.Р. 405
17.45-19.15 Туризм экономикасы,экономика негіздері
Экономика туризма,основы экономики
Мукажанова А.Е. 405
19.20-20.50 Кәсіби ағылшын тілі
Профессиональный английский язык
Бикташева Г.М. 405
Бейсенбі
Четверг
14.35 -16.05 Өлкетану
Краеведение
Кабулова П.М. 405
Туризм географиясы
География туризма
Кабулова П.М. 405
16.10-17.40 Маркетинг и менеджмент негіздері
Основы менеджмента и маркетинга
Кабулова П.М. 405
17.45-19.15 Экономикалық және әлеуметтік география
Экономическая и социальная география
Кабулова П.М. 405
19.20-20.50 Кәсіби қазақ тілі
Профессиональный казахский язык
Қаирғалиева А.Н. 405
Жұма
Пятница
14.35 -16.05 Туризм экономикасы,экономика негіздері
Экономика туризма,основы экономики
Мукажанова А.Е. 405
Экологиялық туризм
Экологический туризм
Мукажанова А.Е. 405
16.10-17.40 Туристтік қызметті ұйымдастыру
Организация туристской деятельности
Мукажанова А.Е. 405
17.45-19.15 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г. гимн.зал
19.20-20.50
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05 Қаржылық есеп
Финансовый учет
Дәлелқызы А.    203
16.10-17.40 Саясаттану және әлеуметтану негіздері
Основы политологии и социологии
Ахметжанов М.М. 203
17.45-19.15 Микро және макро экономика негіздері
Основы микр и макроэкономика
Дәлелқызы А. 203
19.20-20.50 Бухгалтерлік есеп негіздері
Основы бухгалтерского учета
Дәлелқызы А. 203
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Экономикалық информатика және АТ
Экономическая информатика и ИТ
Беккожаева С.К. 203
1С: Бухгалтерия
1С: Бухгалтерия
Садвакасова А.Е. 203
16.10-17.40 Құқық негіздері
Основы права
Ахметжанов М.М. 203
17.45-19.15 Саясаттану және әлеуметтану негіздері
Основы политологии и социологии
Ахметжанов М.М. 203
Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05 Құқық негіздері
Основы права
Ахметжанов М.М. 203
16.10-17.40 Қаржылық есеп
Финансовый учет
Дәлелқызы А. 203
17.45-19.15 Салық және салық салу
Налоги и налогообложение
Дәлелқызы А. 203
19.20-20.50 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Битимбаев Н.А. гимн.
зал
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Статистика
Статистика
Дәлелқызы А. 203
Қаржы және несие
Финансы и кредит
Дәлелқызы А. 203
16.10-17.40 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Қаирғалиева А.Н. 203
Ұйым экономикасы
Экономика организации
Мамайханов К.А. 203
17.45-19.15 Экономикалық талдау және қаржы есепті талдау
Экономический анализ и анализ финансовой отчетности
Мамайханов К.А. 203
19.20-20.50 1С: Бухгалтерия
1С: Бухгалтерия
Садвакасова А.Е. 203
Жұма
Пятница
14.35-16.05 Қаржылық есеп
Финансовый учет
Дәлелқызы А. 203
Бухгалтерлік есеп негіздері
Основы бухгалтерского учета
Дәлелқызы А. 203
16.10-17.40 Аудит
Аудит
Дәлелқызы А. 203
17.45-19.15 Салық және салық салу
Налоги и налогообложение
Дәлелқызы А. 203
Апта күндері
Дни недели
Өткізу уақыты
Время
проведения
Пән
Дисциплина
Оқытушы
Преподаватель
Ауд.
Ауд.
Дүйсенбі
Понедельник
14.35-16.05 Салық және салық салу
Налоги и налогообложение
Садырбаева З.Ф. 402
16.10-17.40 Қаржы және несие
Финансы и кредит
Садырбаева З.Ф. 402
Қаржылық есеп
Финансовый учет
Мамайханов К.А. 402
17.45-19.15 Саясаттану және әлеуметтану негіздері
Основы политологии и социологии
Кусаинова И. 402
Сейсенбі
Вторник
14.35-16.05 Экономикалық информатика және АТ
Экономическая информатика и ИТ
Марзоева Р.Р. 402
Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу
Делопроизводство на государственном языке
Мамырова Д.К. 402
16.10-17.40 Статистика
Статистика
Садырбаева З.Ф. 402
Бухгалтерлік есеп негіздері
Основы бухгалтерского учета
Садырбаева З.Ф. 402
17.45-19.15 Дене тәрбиесі
Физическая культура
Галиакбаров Г.А. гимн.
зал
19.20-20.50 Қаржылық есеп
Финансовый учет
Мамайханов К.А. 402
Сәрсенбі
Среда
14.35-16.05 1С: Бухгалтерия Бух.есепті автоматтандыру
Автоматизация бух.учета 1С: Бухгалтерия
Садвакасова А.Е. 402
16.10-17.40 Саясаттану және әлеуметтану негіздері
Основы политологии и социологии
Кусаинова И. 402
17.45-19.15 Микро және макроэкономика негіздері
Основы микро и макроэкономики
Мамайханов К.А. 402
19.20-20.50
Бейсенбі
Четверг
14.35-16.05 Құқық негіздері
Основы права
Байсакалова К.А. 402
16.10-17.40 Салық және салық салу
Налоги и налогообложение
Садырбаева З.Ф. 402
17.45-19.15 Бухгалтерлік есеп негіздері
Основы бухгалтерского учета
Садырбаева З.Ф. 402
19.20-20.50 Қаржылық есеп
Финансовый учет
Мамайханов К.А. 402
Жұма
Пятница
14.35-16.05 1С: Бухгалтерия Бух.есепті автоматтандыру
Автоматизация бух.учета 1С: Бухгалтерия
Садвакасова А.Е. 402
Ұйым экономикасы
Экономика организации
Мамайханов К.А. 402
16.10-17.40 Аудит
Аудит
Мамайханов К.А. 402
17.45-19.15 Экономикалық талдау және қаржы есепті талдау
Экономический анализ и анализ финансовой отчетности
Мамайханов К.А. 402
19.20-20.50 Құқық негіздері
Основы права
Байсакалова К.А. 402