Күн АК – IV – 16
08.06.2020  

14.00 КЕҢЕС

Ибраев Р.Н.

10.06.2020  

14.00 ЕМТИХАН

СӘУЛЕТТІК ЖОБАЛАУ

12.06.2020 14.00 КЕҢЕС4

Шлымов М.Е., Дюсекеев К.Т., Ибраев Р.Н.,

Кашапова Г.У., Бурмаганова М.М.

13.06.2020 14.00 КЕҢЕС4

Шлымов М.Е., Дюсекеев К.Т., Ибраев Р.Н.,

Кашапова Г.У., Бурмаганова М.М.

 

19.06.2020

 

09.00

ДИПЛОМ ЖОБАСЫН ҚОРҒАУ

Күн АР – IV – 16
08.06.2020  

14.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

Мукашева С.С.

10.06.2020  

09.00 ЭКЗАМЕН

АРХИТЕКТУРНОЕ ПРОЕКТИРОВАНИЕ

 

12.06.2020 12.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

Мукашева С.С., Дюсекеев К.Т., Ибраев Р.Н..

Кашапова Г.У .Бурмаганова М.М.,

13.06.2020 12.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

Мукашева С.С., Дюсекеев К.Т., Каримова Г.С.

Кашапова Г.У .Бурмаганова М.М.

19.06.2020 14.00

 ЗАЩИТА ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТА

 

КҮН

 

ВТР-IV-16

 

15.06.2020  

14.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

Беккожаева С.К.

Морзоева Р.Р.

16.06.2020  

14.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

Беккожаева С.К.

Морзоева Р.Р.

 

18.06.2020

 

ЗАЩИТА ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТА

09.00

 

 

КҮН МР-III-17

 

 

08.06.20

 

15.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

ЭКОНОМИКА ПРЕДПРИЯТИЯ

Кобка Ю.В.

 

09.06.20

 

09.00 ИТОГОВАЯ АТТЕСТАЦИЯ

   ЭКОНОМИКА ПРЕДПРИЯТИЯ

 

 

11.06.20  

15.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

ОСНОВЫ ФИНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТА

Перековец Н.Г.

13.06.20  

15.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНИЗАЦИИ

Кобка Ю.В.

 

15.06.20 09.00 ИТОГОВАЯ АТТЕСТАЦИЯ

МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНИЗАЦИИ  И ОСНОВЫ ФИНАНСОВОГО МЕНЕДЖМЕНТА

 

 

КҮН

 

ДК-IV-16

 

16.06.2020  

14.00 КЕҢЕС

ҚАЗАҚСТАННЫҢ КӨРКЕМ МӘДЕНИЕТІ ЖӘНЕ ДҮНИЕЖҮЗІЛІК ӨНЕР ТАРИХЫ

Мухамедьярова М.А.

17.06.2020  

14.00 ҚОРЫТЫНДЫ АТТЕСТАТТАУ

ҚАЗАҚСТАННЫҢ КӨРКЕМ МӘДЕНИЕТІ ЖӘНЕ ДҮНИЕЖҮЗІЛІК ӨНЕР ТАРИХЫ

 

19.06.2020 14.00 КЕҢЕС

ДИПЛОМДЫҚ ЖОБА

Дюсекеев К.Т.

Кашапова Г.У.

Бурмаганова М.М.

Мухамедьярова М.А.

 

22.06.2020

14.00 КЕҢЕС

ДИПЛОМДЫҚ ЖОБА

Дюсекеев К.Т.

Кашапова Г.У.

Бурмаганова М.М.

Мухамедьярова М.А.

 

23.06.2020

 

09.00

 ДИПЛОМ ЖОБАСЫН ҚОРҒАУ

 

 

КҮН

 

ДР-IV-16

 

16.06.2020  

14.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

ВСЕМИРНАЯ ИСТОРИЯ ИСКУССТВА И ХУДОЖЕСТВЕННАЯ КУЛЬТУРА КАЗАХСТАНА

Дюсекеев К.Т.

17.06.2020  

09.00 ИТОГОВАЯ АТТЕСТАЦИЯ

ВСЕМИРНАЯ ИСТОРИЯ ИСКУССТВА И ХУДОЖЕСТВЕННАЯ КУЛЬТУРА КАЗАХСТАНА

 

19.06.2020 14.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

ДИПЛОМНАЯ РАБОТА

Дюсекеев К.Т.

Каримова Г.С.

Кашапова Г.У.

Бурмаганова М.М.

 

22.06.2020

14.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

ДИПЛОМНАЯ РАБОТА

Дюсекеев К.Т.

Кашапова Г.У.

Бурмаганова М.М.

 

23.06.2020

 

14.00

 ЗАЩИТА ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТА

 

КҮН ПК-III-17

 

 

08.06.2020

 

15.00КЕҢЕС

МЕМЛЕКЕТ ЖӘНЕ ҚҰҚЫҚ ТЕОРИЯСЫНЫҢ НЕГІЗДЕРІ

Байсакалова К.А.

 

09.06.2020

 

09.00 ҚОРЫТЫНДЫ АТТЕСТАТТАУ

МЕМЛЕКЕТ ЖӘНЕ ҚҰҚЫҚ ТЕОРИЯСЫНЫҢ НЕГІЗДЕРІ

 

 

11.06.2020

15.00 КЕҢЕС

АЗАМАТТЫҚ ҚҰҚЫҚ

Айтжанов Р.К.

 

13.06.2020

15.00 КЕҢЕС

АЗАМАТТЫҚ ІС ЖҮРГІЗУ ҚҰҚЫҒЫ

Айтжанов Р.К.

 

15.06.2020

 

09.00 ҚОРЫТЫНДЫ АТТЕСТАТТАУ

АЗАМАТТЫҚ ҚҰҚЫҚ ЖӘНЕ АЗАМАТТЫҚ ІС ЖҮРГІЗУ ҚҰҚЫҒЫ

 

18.06.2020

15.00 КЕҢЕС

ЕҢБЕК ҚҰҚЫҒЫ ЖӘНЕ ӘЛЕУМЕТТІК ҚОРҒАУ ҚҰҚЫҒЫ

Байсакалова К.А.

 

21.06.2020

 

14.00 ҚОРЫТЫНДЫ АТТЕСТАТТАУ

ЕҢБЕК ҚҰҚЫҒЫ ЖӘНЕ ӘЛЕУМЕТТІК ҚОРҒАУ ҚҰҚЫҒЫ

 

КҮН ПР-III-17

 

08.06.2020 15.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

ОСНОВЫ ТЕОРИИ ГОСУДАРСТВА И ПРАВА

Байсакалова К.А.

09.06.2020 14.00 ИТОГОВАЯ АТТЕСТАЦИЯ

ОСНОВЫ ТЕОРИИ ГОСУДАРСТВА И ПРАВА

11.06.2020 15.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

ГРАЖДАНСКОЕ ПРАВО

Есенбекова Г.Б.

13.06.2020 15.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

ГРАЖДАНСКОЕ ПРОЦЕССУАЛЬНОЕ ПРАВО

Есенбекова Г.Б.

 

15.06.2020

 

14.00 ИТОГОВАЯ АТТЕСТАЦИЯ

ГРАЖДАНСКОЕ ПРАВО И ГРАЖДАНСКОЕ ПРОЦЕССУАЛЬНОЕ ПРАВО

18.06.2020 15.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

ТРУДОВОЕ ПРАВО И ПРАВО СОЦИАЛЬНОЙ ЗАЩИТЫ

Байсакалова К.А.

21.06.2020 09.00 ИТОГОВАЯ АТТЕСТАЦИЯ

ТРУДОВОЕ ПРАВО И ПРАВО СОЦИАЛЬНОЙ ЗАЩИТЫ

 

Күн УиАР – III – 17
 

15.06.2020

10.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

АУДИТ

Мамайханов К.А.

 

15.06.2020 14.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

ЭКОНОМИЧЕСКИЙ АНАЛИЗ И

АНАЛИЗ ФИНАНСОВОЙ ОТЧЕТНОСТИ

Кобка Ю.В.

16.06.2020 09.00 ИТОГОВАЯ АТТЕСТАЦИЯ

ЭКОНОМИЧЕСКИЙ АНАЛИЗ И

АНАЛИЗ ФИНАНСОВОЙ ОТЧЕТНОСТИ

АУДИТ

 

18.06.2020 14.00 КОНСУЛЬТАЦИЯ

ФИНАНСОВЫЙ УЧЕТ

Мамайханов К.А.

 

 

22.06.2020

 

14.00 ИТОГОВАЯ АТТЕСТАЦИЯ

ФИНАНСОВЫЙ УЧЕТ

Күн ФК – III – 17
 

16.06.2020

14.00 КЕҢЕС

ҚАРЖЫЛЫҚ ЕСЕП

Дәлелқызы А

 

18.06.2020

 

14.00 КЕҢЕС

 ҰЙЫМ ҚАРЖЫЛАРЫ

Мамайханов К.А.

 

19.06.2020

 

14.00 КЕҢЕС

ЭКОНОМИКАЛЫҚ ТАЛДАУ ЖӘНЕ ҚАРЖЫЛЫҚ ЕСЕПТІ ТАЛДАУ

Мамайханов К.А.

 

22.06.2020

 

09.00 ҚОРЫТЫНДЫ АТТЕСТАТТАУ

ҚАРЖЫЛЫҚ ЕСЕП

ҰЙЫМ ҚАРЖЫЛАРЫ

ЭКОНОМИКАЛЫҚ ТАЛДАУ ЖӘНЕ ҚАРЖЫЛЫҚ ЕСЕПТІ ТАЛДАУ